Firma. Nasze wartości. Najwyższa jakość.

15 lat doświadczenia

Firma OLGEN kompleksowo obsługuje i doradza klientom w wyborze odpowiedniego typu ogrodzenia, które spełni jego wymagania i oczekiwania.

Najlepsze narzędzia

Nasze realizacje opieramy na materiałach własnej produkcji oraz na wyrobach pochodzących od sprawdzonych, polskich dostawców.

Konkurencyjne ceny

Nasze ogrodzenia charakteryzują się bezkonkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Firma „OLGEN” została założona w 2001r. Specjalizuje się głównie w produkcji i montażu nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych.

Dla naszych klientów wykonujemy wysokiej jakości siatki ogrodzeniowe, panele ogrodzeniowe, słupki, bramy wjazdowe i furtki, które na życzenie klienta wyposażamy w automatykę oraz stosujemy zabezpieczenia antykorozyjne, takie jak: cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe.

Galerię usług firmy poszerza produkcja i montaż:

  • lekkich konstrukcji stalowych dostosowanych do potrzeb klienta
  • ślusarki budowlanej (balustrady, schody, ogrodzenia),

Firma „OLGEN” w 2004 wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu rynku poszerzyła działalność o produkcję łyżek do koparko-ładowarek MECALAC. Wykonuje również remonty i regenerację łyżek używanych.

Od początku działalności firmy duży nacisk kładzie się na osiągnięcie wysokiego standardu jakości oferowanych usług oraz stały jej rozwój. Kompleksowo obsługuje i doradza klientom w wyborze odpowiedniego typu ogrodzenia, które spełni jego wymagania i oczekiwania.

© 2016 ZPHU "Olgen" Eugeniusz Poślednik. Wszelkie prawa zastrzeżone.